ECQ-E6563KF
Panasonic
Cap Film 0.056uF 630V PET 10% (18.5 X 5.4 X 10.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE6563KF
  • Part No:
    ECQ-E6563KF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 5.4 x 10.5 mm