ECQ-E6394KFW
Panasonic
Cap Film 0.39uF 630V PET 10% (26 X 8.5 X 22.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE6394KFW
  • Part No:
    ECQ-E6394KFW
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.39 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 8.5 x 22.9 mm