ECQ-E6333JFW
Panasonic
Cap Film 0.033uF 630V PET 5% (12 X 6 X 16.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6333JFW
  • Part No:
    ECQ-E6333JFW
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 6 x 16.9 mm