ECQ-E6274JFB
Panasonic
Cap Film 0.27uF 630V PET 5% (26 X 7 X 21.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6274JFB
  • Part No:
    ECQ-E6274JFB
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 7 x 21.5 mm