ECQ-E6225KFB
Panasonic
Cap Film 2.2uF 630V PET 10% (31 X 19.5 X 34mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6225KFB
  • Part No:
    ECQ-E6225KFB
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 19.5 x 34 mm