ECQ-E6224KF
Panasonic
Cap Film 0.22uF 630V PET 10% (18.5 X 9 X 16.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6224KF
  • Part No:
    ECQ-E6224KF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 9 x 16.5 mm