ECQ-E6185JFW
Panasonic
Cap Film 1.8uF 630V PET 5% (31 X 16.8 X 32mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6185JFW
  • Part No:
    ECQ-E6185JFW
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 16.8 x 32 mm