ECQ-E6184KF3
Panasonic
Cap Film 0.18uF 630V PET 10% (18.5 X 8 X 21mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6184KF3
  • Part No:
    ECQ-E6184KF3
    EAR99
    400
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 8 x 21 mm