ECQ-E6184JFB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 630V PET 5% (18.5 X 8 X 21mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6184JFB
  • Part No:
    ECQ-E6184JFB
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 8 x 21 mm