ECQ-E6183KF3
Panasonic
Cap Film 0.018uF 630V PET 10% (12 X 4.9 X 15mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6183KF3
  • Part No:
    ECQ-E6183KF3
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 4.9 x 15 mm