ECQ-E6154JF
Panasonic
Cap Film 0.15uF 630V PET 5% (18.5 X 7.5 X 15.4mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6154JF
  • Part No:
    ECQ-E6154JF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 7.5 x 15.4 mm