ECQ-E6153JFW
Panasonic
Cap Film 0.015uF 630V PET 5% (12 X 5 X 13.2mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6153JFW
  • Part No:
    ECQ-E6153JFW
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5 x 13.2 mm