ECQ-E6123RJF
Panasonic
Cap Film 0.012uF 630V PET 5% (12 X 4.5 X 12.8mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6123RJF
  • Part No:
    ECQ-E6123RJF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 4.5 x 12.8 mm