- ECQ-E6103KFA
Description
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% Radial 105°C
Search Keywords: ECQE6103KFA
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E6103KFA
Dielectric:PET
Voltage:630 VDC
Capacitance Value:0.01 uF
Tolerance:10 %