ECQ-E4824KF
Panasonic
Cap Film 0.82uF 400V PET 10% (26 X 7.9 X 17.3mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4824KF
  • Part No:
    ECQ-E4824KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.82 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 7.9 x 17.3 mm