ECQ-E4824JFY
Panasonic
Cap Film 0.82uF 400V PET 5% Radial 105°C
Description +
Search Keywords: ECQE4824JFY
  • Part No:
    ECQ-E4824JFY
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.82 uF
  • Tolerance:
    5 %