ECQ-E4823RKF
Panasonic
Cap Film 0.082uF 400V PET 10% (12 X 5.8 X 16mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4823RKF
  • Part No:
    ECQ-E4823RKF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 5.8 x 16 mm