ECQ-E4823JF9
Panasonic
Cap Film 0.082uF 400V PET 5% (12 X 5.8 X 16mm) Radial 5mm 105°C T/R
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4823JF9
  • Part No:
    ECQ-E4823JF9
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5.8 x 16 mm