ECQ-E4753KF3
Panasonic
Cap Film 0.075uF 400V PET 10% Radial 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4753KF3
  • Part No:
    ECQ-E4753KF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.075 uF
  • Tolerance:
    10 %