ECQ-E4683KF
Panasonic
Cap Film 0.068uF 400V PET 10% (12 X 5.4 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4683KF
  • Part No:
    ECQ-E4683KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 5.4 x 10.5 mm