ECQ-E4564JFW
Panasonic
Cap Film 0.56uF 400V PET 5% (26 X 6.5 X 21mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4564JFW
  • Part No:
    ECQ-E4564JFW
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.56 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 6.5 x 21 mm