ECQ-E4473JFW
Panasonic
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (12 X 5 X 13.3mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4473JFW
  • Part No:
    ECQ-E4473JFW
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5 x 13.3 mm