ECQ-E4333KF9
Panasonic
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (10.3 X 6 X 14mm) Radial 5mm 105°C T/R
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4333KF9
  • Part No:
    ECQ-E4333KF9
    EAR99
    500
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 6 x 14 mm