ECQ-E4274KFW
Panasonic
Cap Film 0.27uF 400V PET 10% (18.5 X 6.5 X 19.3mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4274KFW
  • Part No:
    ECQ-E4274KFW
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 6.5 x 19.3 mm