ECQ-E4225KF
Panasonic
Cap Film 2.2uF 400V PET 10% (31 X 11 X 22mm) Radial 27.5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4225KF
  • Part No:
    ECQ-E4225KF
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 11 x 22 mm