ECQ-E4225JFW
Panasonic
Cap Film 2.2uF 400V PET 5% (31 X 11 X 27mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4225JFW
  • Part No:
    ECQ-E4225JFW
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 11 x 27 mm