ECQ-E4224JFW
Panasonic
Cap Film 0.22uF 400V PET 5% (18.5 X 5.9 X 18mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4224JFW
  • Part No:
    ECQ-E4224JFW
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 5.9 x 18 mm