ECQ-E4185KFB
Panasonic
Cap Film 1.8uF 400V PET 10% (31 X 11 X 25.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4185KFB
  • Part No:
    ECQ-E4185KFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 11 x 25.5 mm