ECQ-E4184RJF
Panasonic
Cap Film 0.18uF 400V PET 5% (18.5 X 5.4 X 17.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4184RJF
  • Part No:
    ECQ-E4184RJF
    EAR99
    500
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 5.4 x 17.5 mm