ECQ-E4154KF3
Panasonic
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (18.5 X 5 X 17.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4154KF3
  • Part No:
    ECQ-E4154KF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 5 x 17.4 mm