ECQ-E4123KF9
Panasonic
Cap Film 0.012uF 400V PET 10% (10.3 X 4.4 X 12.5mm) Radial 5mm 105°C T/R
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4123KF9
  • Part No:
    ECQ-E4123KF9
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 4.4 x 12.5 mm