ECQ-E4123JF
Panasonic
Cap Film 0.012uF 400V PET 5% (10.3 X 4.4 X 7.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4123JF
  • Part No:
    ECQ-E4123JF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 4.4 x 7.5 mm