- ECQ-E4105KFB
Description
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 23mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECQE4105KFB
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E4105KFB
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:1 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:26 x 8.5 x 23 mm