ECQ-E4103KFA
Panasonic
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% Radial 105°C
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4103KFA
  • Part No:
    ECQ-E4103KFA
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    10 %