ECQ-E2825JFW
Panasonic
Cap Film 8.2uF 250V PET 5% (31 X 14.3 X 28.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2825JFW
  • Part No:
    ECQ-E2825JFW
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    8.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 14.3 x 28.5 mm