ECQ-E2825JF
Panasonic
Cap Film 8.2uF 250V PET 5% (31 X 14.3 X 23.5mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ECQE2825JF
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ECQ-E2825JF
  • 測定単位:
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    8.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 14.3 x 23.5 mm