ECQ-E2824RKF
Panasonic
Cap Film 0.82uF 250V PET 10% (18.5 X 6.5 X 19.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2824RKF
  • Part No:
    ECQ-E2824RKF
    EAR99
    500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.82 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 6.5 x 19.5 mm