ECQ-E2823JFB
Panasonic
Cap Film 0.082uF 250V PET 5% (10.3 X 4.9 X 13mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2823JFB
  • Part No:
    ECQ-E2823JFB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 4.9 x 13 mm