ECQ-E2684RJB
Panasonic
Cap Film 0.68uF 250V PET 5% (12.3 X 7.3 X 17.7mm) Radial 7.5mm 105°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2684RJB
  • Part No:
    ECQ-E2684RJB
    EAR99
    900
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.3 x 7.3 x 17.7 mm