ECQ-E2475KFB
Panasonic
Cap Film 4.7uF 250V PET 10% (26 X 12 X 26.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2475KFB
  • Part No:
    ECQ-E2475KFB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 12 x 26.5 mm