ECQ-E2475JFY
Panasonic
Cap Film 4.7uF 250V PET 5% Radial 105°C
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2475JFY
  • Part No:
    ECQ-E2475JFY
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    5 %