ECQ-E2474KF3
Panasonic
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (18.5 X 5.3 X 17.5mm) Radial 5mm 105°C Ammo
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Ammo 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ECQE2474KF3
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ECQ-E2474KF3
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    18.5 x 5.3 x 17.5 mm