ECQ-E2474JF
Panasonic
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (18.5 X 5.3 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2474JF
  • Part No:
    ECQ-E2474JF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 5.3 x 12.5 mm