ECQ-E2473KFA
Panasonic
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% Radial 105°C
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2473KFA
  • Part No:
    ECQ-E2473KFA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    10 %