ECQ-E2395JF
Panasonic
Cap Film 3.9uF 250V PET 5% (26 X 11 X 20.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2395JF
  • Part No:
    ECQ-E2395JF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    3.9 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 11 x 20.5 mm