- ECQ-E2394KF3
Description
Cap Film 0.39uF 250V PET 10% (18.5 X 4.9 X 17mm) Radial 5mm 105°C Ammo
Search Keywords: ECQE2394KF3
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E2394KF3
Supplier Standard Pack:
500 -
Dielectric:PET
Voltage:250 VDC
Capacitance Value:0.39 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18.5 x 4.9 x 17 mm