ECQ-E2394KF
Panasonic
Cap Film 0.39uF 250V PET 10% (18.5 X 4.9 X 12mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2394KF
  • Part No:
    ECQ-E2394KF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.39 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 4.9 x 12 mm