ECQ-E2394JB3
Panasonic
Cap Film 0.39uF 250V PET 5% (12.3 X 5.7 X 15.9mm) Radial 5mm 105°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2394JB3
  • Part No:
    ECQ-E2394JB3
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.39 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.3 x 5.7 x 15.9 mm