ECQ-E2393KBB
Panasonic
Cap Film 0.039uF 250V PET 10% (7.9 X 4.5 X 12.4mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2393KBB
  • Part No:
    ECQ-E2393KBB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    7.9 x 4.5 x 12.4 mm