ECQ-E2393JB3
Panasonic
Cap Film 0.039uF 250V PET 5% (7.9 X 4.5 X 12.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2393JB3
  • Part No:
    ECQ-E2393JB3
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.9 x 4.5 x 12.4 mm